Hjem / Hva vi gjør

Hva vi gjør

Greater Stavanger er en prosjektbasert organisasjon. Vi bidrar i mange ulike prosjekter som koordinator, initiativtaker eller med prosjektledelse. Vår jobb er å se muligheter og å få jobbet frem konkrete resultater.

Vår innsats er forankret i strategisk næringsplan, slik at vi leverer på regionens behov og ønsker, både for næringsliv og offentlige myndigheter.

Nedenfor kan du lese mer om prosjektene i kortform, eller laste ned fullstendige prosjektdokumenter og rapporter.

Våre prosjekter er begrunnet i vår handlingsplan som igjen er tuftet på de store linjene i Strategisk Næringsplan for Stavangerregionen.

Her er en kort presentasjon av Greater Stavanger.



ONS

Energi

OTC

Energi

WECP – Verdens energibyer

Energi

Ruteutviklingsforum

Infrastruktur

Vertskapskontoret

Internasjonalisering

Velferdsteknologi

Kompetanse

Matnettverket Délice

Mat

Norway Pumps & Pipes

Nyskaping

Triangulum

Nyskaping

Velferdsteknologi

Nyskaping

Smartkommune

Offentlig sektor

Årskonferansen

Samfunnskontakt

Impact Week

Samfunnskontakt

Mer info:


Felix Laate


Mulighetsutvikler

   +47 99 32 90 91
 felix@greaterstavanger.com

May Endresen


Mulighetsutvikler - Internasjonalisering

   +47 95 81 33 26
 may@greaterstavanger.com

Birger Haraldseid


Mulighetsutvikler - Energi

   +47 90 89 31 86
 bh@greaterstavanger.com

Geir Haug


Rådgiver

   +47 91 71 11 77
 geir@greaterstavanger.com

Camilla Lunde


Mulighetsutvikler - Kommunikasjon

   +47 98 86 71 06
 camilla@greaterstavanger.com

Erling Brox


I permisjon

   +47 95 25 99 55
 erling@greaterstavanger.com

Ola Saua Førland


Mulighetsutvikler - Analyse og innsikt

   +47 47 23 23 18
 ola@greaterstavanger.com

Andreas Heskestad


Mulighetsutvikler

   +47 97 16 91 83
 andreas@greaterstavanger.com